Голова Роменської РДА заявив, що його хочуть вижити з посади

Під час чергової сесії райради очільник Роменського району Валерій Білоха зробив гучну заяву, що готовий залишити займану посаду.

Ще на початку зібрання депутат Олексій Біловол зазначив, що нещодавно відбулася колегія обласної державної адміністрації, на якій керівництво області в адресу Валерія Білохи і, відповідно, в адресу всього Роменського району пролунали серйозні зауваження щодо створення опорних шкіл на Роменщині і фактично було визнано бездіяльність районної влади у цьому питанні. Також зауваження були і до процесу проведення децентралізації. Народний обранець назвав це саботажем проведення реформ з боку керівників району і запропонував на сесії заслухати інформацію голови РДА з питання щодо організації на території району виконання закону про добровільне об’єднання громад.

Валерій Білоха на зауваження Олексія Біловола відповів, що вважає, що на нього персонально чиниться тиск, зокрема з боку вищезгаданого депутата. Спонтанно і без підготовки доповідати відмовився. А вже наприкінці сесії таки вийшов до трибуни і заявив:

«Останнім часом деяким «силам» кортить зайняти крісло голови райдержадміністрації. Другий раз за рік ми пережили комплексну комісію. Перевірили усі наші служби і управління. На сьогоднішній день за все зроблене я можу відповідати. Мені немає чого приховувати. Якщо хтось баче порушення в моїй діяльності, прошу поставити на наступну сесію питання про доцільність перебування мене на займаній посаді. Сам писати заяву я не буду, бо поки у нашій країні іде війна, залишити район – це те саме, що втекти з окопа. А тікати я не збираюся. Якщо ж депутати вирішать, що мені тут не місце, я без заперечень піду.
Багатьом кортить моє крісло, бо в Роменському районі є ресурси, є спокій і порядок. Напередодні виборів ці люди просто розхитують ситуацію. Ми будемо працювати у напрямку децентралізації, але не методом тиску. І все буде добре.»

Тож чи залишиться Роменщина без керівника, дізнаємося уже на наступній сесії.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах