Голова Сумської РДА пригрозив звільненнями посадовцям

Під час наради в Сумській райдержадміністрації керівник району Геннадій Дорошенко закликав пришвидшити роботу із підготовки до опалювального сезону та вирішити якнайшвидше усі проблемні питання.

 За словами начальника відділу освіти  Наталії Лободи, після комісійного об’їзду 39 навчальних закладів Сумського району було підписано всі 39 актів готовності до опалювального сезону. Але за інформацією відділу житлово-комунального господарства та будівництва управління розвитку сільських територій райдержадміністрації відділом освіти досі не оформлені заяви щодо пуску газу, хоча документи вже готові, і до 8 вересня питання повинно вирішитись.
Звітуючи про підготовку закладів культури до осінньо-зимового періоду, начальник відділу культури Юрія Холодьон зазначив, що всі 67 закладів культури розташовані у 48 приміщеннях, опалюватись станом на 1.09.2017 р. планується 40 приміщень. Інші 8 приміщень не мають систем опалення. Всі поточні питання з підготовки закладів культури до опалювального сезону планується вирішити до 15 жовтня.
Щодо медичних закладів району (амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів), як повідомила головний лікарь КЗ Сумської районної ради «Сумський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Метенко, всі заходи по підготовці до зими виконані на 100%.
 
«Ми мали минулого опалювального сезону неприпустимі інциденти. Особливо у деяких школах, де дітей відправляли на вимушені канікули. Якщо повториться аналогічна ситуація в будь-якій сільській або селищній раді – відразу заяву на стіл від керівника освіти, культури чи медицини району, в залежності від галузі. Я не хочу чути жодних виправдань», – заявив Геннадій Дорошенко.
Поділитися в соціальних мережах