Голова Сумської РДА заявив, кого треба обирати лідерами об’єднаних тергромад

Лідери об’єднаних територіальних громад повинні бути насамперед менеджерами. Такої думки додержується голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко.

За його словами, жителі Сумського району при виборі голови новостворених ОТГ повинні віддавати перевагу професіоналізмові, стабільності, управлінському й житейському досвіду, а не партійним прапорам.

«Посади очільників громад повинні зайняти люди, які є не тільки патріотами свого краю, а й потужними керівниками. Партійність в цій ситуації не повинна грати ніякої ролі.  Думаю, жителі Сумського району зроблять правильний вибір. Адже керувати громадою — не насіння лузати, – наголошує Геннадій Дорошенко. – На моє переконання, очільниками новостворених ОТГ повинні бути ті, хто має глибоке економічне мислення, навички спілкування з людьми, керівний хист і досвід. Такі собі менеджери, які зможуть гідно відстоювати інтереси громади та залучати для її розвитку інвесторів».

За дорученням Дорошенка Сумська районна виборча комісія щотижня буде звітувати про те, як відбувається виборчій процес у громадах.

Нагадаємо, що 18 грудня у 4 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Сумського району пройдуть місцеві вибори. У цей день голів і депутатів сільських, селищних і міських місцевих рад будуть обирати жителі Бездрицької, Ніжньосироватської, Миколаївської та Хотинської ОТГ.

Поділитися в соціальних мережах