Головну вимогу Майдану – повернути Україну на шлях європейської інтеграції – виконано

Про це голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив під час проведення заходів до Дня Гідності та Свободи

 З нагоди відзначення 4 річниці початку Революції Гідності очільник Сумщини взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні, могили Олексія Братушки та загиблих учасників АТО. В обласній філармонії пройшла концертна програма «Героям слава! – вписано в серця».

10278

Звертаючись до гостей мистецького закладу, Микола Клочко згадав події чотирирічної давнини, яких проте ніхто не забуде і не змінить свого ставлення. Адже то було дійсно піднесення нації, неймовірний патріотичний дух і передчуття, що країна наблизилася до змін.

«Більшість з присутніх у залі брала участь у Майдані в Києві та Сумах. Ми зрозуміли тоді, що якщо похитнемося, у нас не буде майбутнього. Адже справжні зміни і суспільне піднесення відбуваються тоді, коли мова йде про глобальні речі та стратегічний вибір. Листопадові події якраз той випадок, бо коли Янукович сплюндрував законодавство та знехтував думкою народу, на ваги стала доля всієї держави», – підкреслив очільник області.

За його словами, з того часу багато чого змінилося. Сьогодні ми можемо стверджувати, що головну вимогу Майдану – повернути Україну на шлях європейської інтеграції – виконано, набула чинності Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, держава отримала безвіз.

«Це дуже важливо не лише для кожної людини, а й перш за все для економічно-дипломатичних відносин країни, перспективного майбутнього молоді, досягнення європейського рівня життя. Тому ми маємо бути вартими пам’яті тих людей, які поклали життя за цивілізаційний вибір країни», – зазначив Микола Клочко.

10270

10273

10277

 

Поділитися в соціальних мережах