Головний ляшківець області видалив пост про геїв

Головний ляшківець Сумщини В’ячеслав Шапошнік змушує поставити під сумнів послідовність своєї партійної позиції. Спочатку в.о. голови обласної організації Радикальної партії на своїй сторінці у Фейсбуці відхрестився від організації гей-параду в Конотопі,  але незабаром (сьогодні ж ввечері) видалив цей допис:

“Друзі! Увага! Провокація! Звертаюся до всіх з проханням бути уважними з інформацією, яка потрапляє вам в руки, і не вірити фейку.

Останнім часом поширюється інформація від мого імені з проханням провести гей-парад у Конотопі.

Я особисто заявляю, що не маю ніякого відношення до цього. Чиясь гаряча голова невдало пожартувала.

Я зробив офіційну заяву в поліція і Службу Безпеки України, з проханням розібратися з даною провокацією.

У свою чергу попереджаю засоби масової інформації, що не перевіряючи її достовірність, публікуючи, Ви несете відповідальність перед законом».

Цікаво, чому із питанням гей-параду сумський ляшківець звернувся саме до СБУ? Тоді й Інтерпол треба було попередити?

Нагадаємо, що громаду Конотопа збурила інформація про проведення гей-параду, а мер-свободівець Артем Семеніхін заявив, що в жодному разі не допустить ЛГБТ-ходу в місті, а саму спробу міський голова вважає провокацією з боку Радикальної  партії. Більше того, юридичний сектор Конотопської міської ради отримав доручення звернутися до Сумського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про обмеження реалізації права на мирні зібрання, зокрема про заборону проведення Радикальною партією Маршу рівності в місті Конотопі 18 червня.

Після видалення Шапошніком посту про гей-парад виникає логічне запитання: марш секс-меншин у Конотопі все ж організовують радикали?

 

 

Поділитися в соціальних мережах