Гройсман вимагає попередити “махновщину” партії “Самопоміч” у Конотопі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман попередив, що спроби організувати нові транспортні блокади отримають «адекватну реакцію місцевої влади та правоохоронних органів». Будь-які спроби організувати нові транспортні блокади регіонів України на кшталт тієї, що була розгорнута на Донбасі взимку цього року, отримають адекватну реакцію місцевої влади та правоохоронних органів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході селекторної наради з регіонами, передає сайт Кабміну.

У рамках заходу представники влади Сумської області повідомили, що за їх інформацією наразі готується спроба блокування залізниці та автошляхів в районі міста Конотоп. Коментуючи це, Глава Уряду підкреслив, що потенційні організатори блокади наразі мають всі законні можливості вказати на існуючі на їх погляд проблеми – в тому числі з трибуни Верховної Ради.

«Але той, хто буде порушувати закон… ви маєте миттєво реагувати. Я це заявляю як Прем’єр-міністр. Махновщина – це найгірший шлях», – сказав Глава Уряду, звертаючись до керівництва Сумської області.

Володимир Гройсман нагадав, що через зимову блокаду Донбасу, Україна втратила 1% росту ВВП, а також низку промислових активів, які донедавна платили податки в бюджет України, а зараз «сплачують податки в Росію».

Нагадаємо, 2 червня на територію залізничної станції в Конотопі знову приїхали активісти торговельної блокади від політичної партії “Самопоміч”. Остання таким чином намагається відволікти увагу жителів Львова від проблем із вивозом сміття, з якими не справляється голова “Самопомочі” Андрій Садовий. Наразі, спробам зробити заручниками сміттєвої блокади жителів Сумщини, активно протидіє громадська організація “Східний корпус”, яка провела опитування конотопчан, а також надала ряд викривальних фактів про інформаційні маніпуляції “Самопомочі”.

Поділитися в соціальних мережах