Громада Верхньої Сироватки збирає підписи проти голови

У Верхній Сироватці зібралася громада, аби провести сесію і достроково припинити повноваження сільського голови Алли Александрової.

Зробити це не вдалося, адже з 22 прийшли лише 4 депутати. Тепер люди збирають підписи. Для відсторонення голови від займаної посади таких потрібно не менше 1079. Саме стільки на виборах проголосувало за Александрову. Тепер її люди звинувачують у гальмуванні процесу газифікації сіл Стінка та Залізняк.

Нагадаємо, три роки тому в селах почалося будівництво газопроводу. ТОВ «Онікс» провело роботи на суму 2,2 млн гривень. Держава виділила додатково 800 тисяч гривень на те, щоб покрити борг населення перед будівельниками за вже пророблене в селах Стінка та Залізняк. Утім, після бурхливої діяльності голови сільради Алли Александрової, ці кошти були відкликані назад. Така доля може чекати і попередні 1,3 млн грн виділені на газифікацію, якщо голова сільради продовжить і надалі затягувати процес вирішення питання, вважає керівник району.

“Фахівці говорять, на проведення таких робіт вистачить трьох тижнів, але будівництво з незрозумілих причин «стоїть» на місці, починаючи із серпня. У державі є програма заміни газу на альтернативні види палива, тому можна тільки мріяти, що держава ще раз виділить кошти на проведення 5,5 км трубопроводу та на погашення боргів населенню. Часу залишається не так багато, потрібно розпочинати діяти прямо зараз, в іншому випадку – гроші, виділені на проведення газу, вже вдруге повернуться до бюджету”, –прокоментував голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах