Громадська організація звинувачує мера у вбивствах

Конотопська громадська організація “Друзі тварин” у Фейсбуці висловила обурення діями міської влади щодо тварин. Зокрема, акцентується увага на розбіжності в обіцянках та діях посадовців.

“В той час, коли наш мер Семеніхін А. Ю. виступає перед мешканцями міста і розповідає, як він піклується про нас, спочатку обіцяє побудувати притулок для безпритульних тварин, а потім навіть не виносить на розгляд сесії міської ради проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Конотопі (саме цією програмою передбачається будівництво притулку).

Його заступник Іноземцева Т. Г. на зустрічах з мешканцями говорить, що вони, такі гуманні і турботливі, уклали договір з Харківськими підприємцями на відлов собак і Конотопським собакам дуже добре в Харківському ЦПТ (хоча з десятків відловлених собак до Харкова потрапляють одиниці, “зникаючи” в дорозі).

В цей час Управління ЖКГ в особі Павлюченка Г. П. та його заступника Колесникова А. Ю. (декілька угод) укладає угоди з ТОВ КП “Флора” в особі Яременка В.Р. предметом яких є відлов бродячих тварин (ЕВТАНАЗІЯ)!!!!

Цим особам не указ Закон України “Про захист тварин від жорстокого поводження” яким заборонена евтаназія, вони продовжують вбивати і витрачати на це бюджетні кошти, тобто наші з вами.

Ми стаємо співучасниками цього злочину, якщо не зупинимо вбивць”, – пише ГО “Друзі тварин”.

Поділитися в соціальних мережах