Громадська рада створила свої комісії

Громадська рада при Сумському міськвиконкомі у своєму новому складі провела чергове засідання, на якому розглянула план роботи до кінця року.

Так, члени ради мають намір проводити громадські обговорення та круглі столи про роботу органів самоорганізації населення, з підготовки до опалювального сезону, питань містобудування, безпеки, бюджету, соціального та економічного розвитку Сум, охорони навколишнього середовища тощо.

Члени ради також сформували 5 постійних комісій. Перша – з питань децентралізації, місцевого самоврядування, майна і комвласності, планування соціально-економічного розвитку, бюджету, регуляторної політики та розвитку підприємництва, торгівлі та послуг; друга – з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та етики; третя – з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології; четверта – з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту і зв’язку; п’ята – з питань охорони здоров’я, соцзахисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту. До слова, представники громадської ради вирішили, що кожен із них може увійти до складу відразу двох комісій.

Присутні обговорили пропозиції департаменту комунікацій та інформаційної політики з розробки Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Сумах на 2018-2021 рр. Відзначивши її актуальність, громадська рада вирішила сформувати робочу групу, яка спільно з фахівцями структурного підрозділу пропрацює базові основи документа. Також громадська рада ухвалила рішення підписати меморандум про співпрацю з іншими громадськими радами – консультаційно-дорадчими органами різного рівня.

Поділитися в соціальних мережах