Група молодиків зірвала глухівську сесію

Учора, 29 вересня, сесія Глухівської міськради була зірвана, так і не розпочавшись, трьома десятками заїзжих молодчиків у супроводі Спартака Сергієнка – головного очільника Конотопської організації Радикальної партії Ляшка, пише kourier.in.ua.

На засіданні сесії глухівські депутати мали розглянути бюджетні питання, зокрема про фінансування зарплат лікарям. Але біля міськради раптово з’явилися біля 30 молодиків. Хлопці обличчя не ховали, на запитання, звідки прибули, неохоче відповідали, що вони з Шостки, Конотопу та Сум. Мотивували свій приїзд до Глухова тим, що лікарям не платять заробітну плату, а це їхні родичі, тому вони повинні відстоювати їхні права.

Чому самі лікарі не прийшли, молодики пояснювали, що ті бояться звільнень. Один із хлопців – уже відомий глухівчанам: раніше він координував «Профспілковий наступ» і на одній із сесій засвітився, обливаючи декількох чиновників та депутатів водою – тоді зі своїми “колегами” був затриманий поліцією за хуліганство. Коли мер Мішель Терещенко збирався розпочати сесію, цей юнак вийшов до трибуни і попросив надати йому слово, вимагаючи внести пропозиції у регламентні питання. У результаті сесія була зірвана, а так звані «профспілки» досягли своєї мети.

Начальник поліції Леонід Бібік у свою чергу заявив журналістам, що громадський порядок на сесії був забезпечений, що порушень не було  і що поліція поза політикою.

 

Поділитися в соціальних мережах