Губернатор Клочко ламає стереотипи щодо проросійської зорієнтованості Сумщини

Під час обговорення національно-патріотичного виховання дітей та молоді в області голова Сумської ОДА Микола Клочко нагадав, що регіон часто стереотипно сприймається іншими як територія, де присутня проросійська зорієнтованість. Усе через розташування на кордоні з Росією. Проте, почав доводити Клочко, Сумщина є однією із найбільш патріотично спрямованих областей України.

Зокрема, на сьогодні вона є лідером, де з обласного бюджету виділяється найбільше коштів на молодіжні заходи через конкурс проектів. Так, на реалізацію ініціатив громадського сектору було спрямовано 1 мільйон гривень, третина проектів стосувалася патріотичної тематики.

Базою для ефективного впровадження патріотичного виховання, повідомив губернатор, має стати Обласна програма патріотичного виховання дітей та молоді. При цьому у проекті програми необхідно врахувати всі аспекти формування громадянина держави, зокрема, військово-патріотичне та духовно-патріотичне виховання, громадянську освіту тощо.

Микола Клочко звернув увагу також на необхідності забезпечення кадровим потенціалом навчальних закладів та підготовку компетентних фахівців, які опікуються питаннями молоді.

Поділитися в соціальних мережах