Губернатор Клочко перерізав стрічку на новому мості через Сулу

Голова облдержадміністрації Микола Клочко разом з жителями Недригайліщини взяв участь у відкритті нового мостового переходу через річку Сула.  Він є стратегічним для громади району, адже з’єднує між собою населені пункти, жителі яких раніше були вимушені користуватися старим дерев’яним мостом.

Цей міст є також необхідним і для розвитку туристичного потенціалу Недригайлівщини та сільського «зеленого» туризму. Наразі в районі розробляється тур за маршрутом Кулішівка, Костянтинівка та Хоружівка і міст зробить це туристичне коло завершеним і повноцінним.

«На будівництво мосту було спрямовано 1,5 мільйона гривень. Дуже важливо, що частину цих грошей виділили місцеві громади. Це підкреслює те, що керівництво цих громад, сільські голови розуміють важливість цього мосту і роблять все для того, щоб громада села відчувала себе комфортно. Я дуже вдячний всім, хто причетний до цієї події», – сказав губернатор.

«У ці складні часи дуже важливо показати, що ми об’єднуємося не тільки в громади та з’єднуємо між собою села, а й поєднуємося владою, щоб спільними зусиллями будувати майбутнє Сумщини. Сьогодні ми зробили великий крок, аби історичний Костянтинів ожив», – наголосив під час вітальної промови голова Недригайлівської РДА Руслан Лаврик.

5228

 

52275230

Поділитися в соціальних мережах