Губернатор Клочко поїхав шукати індійських інвесторів

Делегація Сумської області на чолі з губернатором презентує інвестиційно-економічний потенціал Сумщини в Посольстві Індії в Україні.

Виступаючи перед Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Маноджем Кумар БХАРТІ та індійською спільнотою, голова облдержадміністрації Микола Клочко наголосив, що Сумщина стає все більш конкурентоспроможною, соціально та культурно адаптованою до міжнародних стандартів.

«Сумщина – регіон успішного бізнесу та надійного партнерства. Ми приділяємо велику увагу покращенню бізнес-середовища та створенню сприятливих умов для залучення інвестицій. Тож запрошуємо представників індійського бізнесу до інвестування в економіку Сумської області, реалізації спільних комерційних проектів та гарантуємо з боку влади максимальну підтримку та захист індійських партнерів», – зазначив він.

У ході презентації для потенційних зарубіжних партнерів сумська сторона представляє також можливості індустріальних парків «Свема» та «Тростянець», а керівники провідних підприємств області обмінюються з індійськими колегами корисною інформацією та бізнес-пропозиціями.

Підтвердженням вже налагодженої співпраці двох країн є представлення керівником ТОВ «Кусум фарм» Радживом Гуптою результатів практичного досвіду роботи індійської компанії на Сумщині.

kar_333

 

Поділитися в соціальних мережах