Губернатор Клочко приміряв камуфляж і з’їздив у зону АТО

У той час як Сумщина “прославилась” на всю Україну жахливими умовами для дислокації військових, сайт Сумської ОДА інформує про нещодавню поїздку очільника області Миколи Клочка в зону АТО до бійців роти патрульної служби «Суми» .

Вбравшись у камуфляжну форму, губернатор разом із начальником поліції Сумщини перевірив, як живуть та харчуються військовослужбовці, побував на кожному блок-пості, де чергують сумчани, оглянув робочі приміщення, кімнати відпочинку.

«Місія ваша на Сході дуже важлива. Завдяки тому, що ви підтримуєте тут правопорядок, у нас на Сумщині панує спокій. Від щирого серця дякую за службу, адже ви є взірцем для багатьох своїх колег. Від мешканців області ми також почули слова вдячності на адресу бійців роти патрульної служби «Суми». Це свідчить про важливість і необхідність вашої роботи», – зазначив голова облдержадміністрації.

Микола Клочко передав військовослужбовцям медикаменти, нагородив почесними грамотами бійців спецпідрозділу, котрі проявили особисту мужність під час виконання службових обов’язків, і запевнив, що й надалі буде сприяти вирішенню їх проблем.

3332

3333

3334

3335

3336

3337

3339

Поділитися в соціальних мережах