Канал партії “За життя” розкритикував свій сумський осередок

На каналі NewsOne, який належить засновнику партії “За життя” Євгену Мураєву, вийшов сюжет про зрив громадських слухань щодо підвищення тарифів “Сумитеплоенерго”, у якому висвітлена виключно позиція тепловиків. Натомість на адресу активістів- представників сумського осередку “За життя” на чолі з Олександром Соколовим, які виступають проти росту цін на тепло, лунає критика.

“Зібрання відбулося досить бурхливо, оскільки в залі знаходилися молоді люди спортивної зовнішності, які намагалися зірвати захід.
Метою цих заходів, а саме громадського обговорення, було донести думку громадськості, що ж все таки ми плануємо, чому повинен змінюватися тариф на виробництво теплової електричної енергії, і що в себе включає інвестиційну програму по ТЕЦ.
“Ви бачили різні настрої, безліч так званих політиканів намагається заробити на цьому заході свої політичні дивіденди. Але все ж левова частина людей залишилася, ми вступили в конструктивний діалог з тими, хто був присутній в залі. Ми будемо проводити масу круглих столів на цю тему, пояснювати що таке тариф, з чого він складається, що таке складова структура тарифу, яка змінилася і чому це призвело до зміни тарифів, а саме приведення тарифів до економічно обґрунтованих показників “, – пояснив директор “Сумитеплоенерго”Дмитро Васюнін”, – ідеться у сюжеті каналу.

Після цього інциденту виникає логічне питання: так чиї інтереси насправді відстоює партія “За життя” та її сумський лідер Олександр Соколов?

Поділитися в соціальних мережах