Керівник апарату ОДА посварив заммера Сум за отрутохімікати

Під час апаратної наради в ОДА посадовці порушили тему ігнорування проблем довкілля, що може призвести до екологічної катастрофи.

Начальник Державної екологічної інспекції у Сумській області Геннадій Базаров  доповів про ситуацію із станом захисних прибережних смуг на вулицях Кринична та Заливна, зберіганням отрутохімікатів в Тепличному районі та засипання ярів сміттям на проспекті Козацькому м.Суми.

«Шкода, яка завдається здоров’ю та навколишньому середовищу через вирішення цих проблем, просто колосальна. Зі свого боку облдержадміністрація надає вам всю необхідну допомогу. Ми виїжджаємо на місця, звертаємося до вас, а ви, на жаль, не реагуєте. Чому так відбувається?», – звернувся керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький до заступника міського голови Олександра Журби.

Геннадій Базаров зазначив, що вже було проведено обстеження ділянок, де зберігалися отрутохімікати. Також екологічною інспекцією визначено розмір шкоди та передано матеріали до правоохоронних органів.

«Попередньо отрутохімікати належали місту Суми, проте Сумська міська рада ігнорує це питання, відповідаючи, що вони знаходяться за межами населеного пункту. На даний час це питання так і не вирішено», – додав він.

«Ці землі справді за межами населеного пункту, але вони в адміністративному підпорядкуванні Сум. Сумською міською радою вже визнано, що це ваші отрутохімікати і вже виділялися кошти на їх перезатарення. Тож було б доречно невідкладно зайнятися цим питанням, а посадових осіб, причетних до невиконання приписів, притягнути до відповідальності», – наголосив керівник апарату облдержадміністрації.

Нагадаємо, що з цього приводу Сумська ОДА готує позов на Лисенка.

5147

Поділитися в соціальних мережах