Керівник Сумського району назвав скандальну головиху “агентом якогось впливу”

Жителі сіл Залізняк та Стінки Сумського району погрожують перекрити дорогу чи йти з вилами на владу, аби змусити владу працювати, передає СпецКор.

Про це представники громади заявили на комісії обласної ради. Люди невдоволені тим, що їм ніяк не можуть провести газ. У своїх бідах звинувачують голову сільради, Аллу Александрову. Жінка на комісії не витримала натиску звинувачень і розплакалася.

Спірне питання Сумська обласна рада розглянула на комісії з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, на якій були присутні всі сторони конфлікту.

Голова Верхньосироватськї сільської ради Алла Александрова продовжує наполягати на законності своїх дій:

“Попередній сільський голова з людей зібрав кошти, договір з ПАТ «Сумигаз» не уклав. Якби я продовжила роботи з Оніксом, Сумигаз би відмовився вводити такий проект в експлуатацію і як би я звітувала про використання бюджетних коштів? Там є люди, які не згодні, щоб через їхню землю йшов газогін, я ж не можу захватити приватні землі. Є закон, я не можу його порушувати”.

Натомість голова Сумської районної адміністрації Геннадій Дорошенко заявив, що пані Алла агент якогось впливу. Посадовець наголосив, що іншого, як провокування деструктивної обстановку на прикордонній території, він у її діях не бачить.

“Я такого цинізму і брехні з боку сільського голови не зустрічав. Унікальний випадок: держава двічі виділила кошти і зараз вони повернуться в бюджет. Ви ж розумієте, що більше на газ ніхто не дасть грошей, бо в пріоритеті твердопаливні котли та енергозбереження в державі”, – коментує голова Сумськоі РДА Геннадій Дорошенко. 

Представники ПАТ «Сумигаз» заявили, що гроші в селах просто закопали в землю. Адже їх не повідомили про роботи приватного підприємства і вони не можуть нести відповідальність за неконтрольовану ними роботу. У Сумигазі зазначають, що сільська рада, отримавши умови на газифікацію, ще за попереднього голови, мала право укласти договір з будь-яким підприємством але офіційно роботи сільською радою не було розпочато.

А ось представники фірми, яка виконувала роботи заявлять, що мають усі неохідні документи і до ПАТ «Сумигаз» направляли листа про початок робіт, але там його проігнорували, бо також можуть зробити ці роботи, але дорожче. Виконавці зазначили, якби голова сільради сприяла, а не перешкоджала, до кінця грудня у людей був би газ.

Комісія рекомендувала голові сільради найближчим часом провести сесію сільради і передати документи УКСу, щоб він був замовником робіт, як і пропонувалося очільнику села раніше районною адміністрацією.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах