Керівник управління Сумської ОДА допомагає екс-регіоналам стати на фінансові потоки

Голова правління ПАТ “Сумбуд” Олександр Бритов роз’яснив ситуацію із протестами із перекриттям дороги на проспекті Лушпи, до яких спонукає людей колишній активіст Партії регіонів Роман Кірноз і дії якого, очевидно, публічно підтримує начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко.

За словами очільника будівельної компанії, колишній регіонал має намір стати на фінансові потоки, просуваючи свій приватний ЖЕК для обслуговування сумбудівської “Еспланади”. При цьому сам “бізнесмен” придбав житло саме в цьому сучасному комплексі.

Олександр Бритов розповів про підступні схеми Кірноза на своїй сторінці у Фейсбуці:

“Хочу пояснити ситуацію із так званими протестами, які організовує “активіст” бувшої Партії регіонів Роман Кірноз (на фото).
Якщо ви гадаєте, що протестує Роман проти “Сумбуда” та “Еспланади” – то ви помиляєтесь – він сам уже давно придбав квартиру саме в нашій компанії і вже тривалий час насолоджується комфортом нового житла від “Сумбуда”! Більше того, на цьому він не зупинився і вирішив організувати черговий свій бізнес – заснувавши власний ЖЕК. Причому проживає він якраз у тому будинку, біля якого будівництво уже завершене, або знаходиться на фінальній стадії – тому говорити, про те, що розширення “Еспланади” якимось чином вплине на “активіста” Романа – просто безглуздо.
Єдине, що впливає на Романа – це гроші. Він уже тривалий час “тероризує” нашу компанію лякаючи черговими протестами, якщо його ЖЕК не буде обслуговувати й інші будинки. Ось у чому вся суть конфлікту.
Правда мені щиро не зрозуміло, яким це чином поплічника Партії регіонів підтримують деякі наші місцеві політики? Вони це роблять з ідеологічних причин чи із фінансових?”

Викликає подив участі у цій історії начальника обласного управління молоді і спорту Сумської ОДА Лантушенка, який по суті за своїми обов’язками не має відношення ані до будівельної справи, ані до приватних обслуговуючих організацій, але заступається за становлення бізнесу екс-регіонала, підтримуючи організовані ним акції протесту. Можливо, саме завдяки тісним зв’язками із ПР молодий посадовець і завдячує володінням елітних таунхаусів?

17634437_2076515479241913_2700404935860477835_n

Поділитися в соціальних мережах