Клочка попросили подарувати пожежну машину

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко провів особистий прийом громадян у селі Миколаївка Білопільського району.

Першою до нього звернулася місцева жителька. Вона попросила очільника області посприяти у вирішенні питання щодо введення посад обслуговуючого персоналу в хоспісному відділенні Миколаївської дільничої лікарні. «Наразі один лікар, дві медсестри та дві санітарки цієї лікарні обслуговують пацієнтів відділення власне на громадських засадах. Ми б хотіли, щоб ці люди отримували відповідну плату за свої професійні послуги», – зазначила вона. За дорученням Клочка заявниці були надані всі необхідні роз’яснення щодо цього питання.

Наступним стало звернення ще одного жителя Миколаївки щодо недостатньої кількості, а саме одного автомобіля пожежної охорони для обслуговування Миколаївської об’єднаної тергромади. Адже у зв’язку з її утворенням територія обслуговування пунктом пожежної охорони значно розширилася. Голова облдержадміністрації вислухав заявника та пообіцяв, що найближчим часом Миколаївська громада отримає новий автомобіль пожежної охорони.

Поділитися в соціальних мережах