Клочко вимагає, аби керівники громад стали активістами

На засіданні Ради регіонального розвитку губернатор Микола Клочко  наголосив, що активна позиція голів новостворених об’єднаних територіальних громад є визначальним фактором територіального розвитку.

«Ми підтримуємо усі громади, але для успішної комунікації та співпраці необхідна ваша активність та відповідальність. Тому не варто сидіти на місці і чекати. Саме активні та ініціативні керівники громад зможуть отримати більше можливостей та коштів на  реалізацію проектів у своїх громадах», – зазначив голова ОДА.

У ході обговорення директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак прозвітував перед присутніми про виплату заробітної плати за січень учителям об’єднаних територіальних громад. Варто зазначити, що повністю з освітянами розрахувалися в трьох ОТГ – Березівській, Дружбівській і Шалигинській. Ще в п’яти – розрахуються до кінця тижня. А три громади – Зноб-Новгородська, Боромлянська і Миропільська затягують із виплатою зарплатні.

Громадам необхідно також активізуватися зі своїми  пропозиціями щодо співфінансування проекту ремонту доріг державного значення, адже наразі лише три громади, а саме Боромлянська, Березівська і Шалигинська визначилися із пріоритетами розвитку дорожньої інфраструктури.

6112

Поділитися в соціальних мережах