Кому квітка, кому лапті: Сумчани висміяли новий логотип міста

Депутати Сумської міської ради сьогодні, 30 листопада, з другої спроби проголосували за логотип міста. Ним став проект автора з Івано-Франківська Владислава Міхайліва.

Як пояснював автор, логотип являє собою багатозначний графічний елемент у формі квітки, пелюстки якої взяті за основу із символу на гербі міста – трьох сумок (як головну складову легенди про створення міста). При стилістичному об’єднанні пелюстки і сумки утворюється нова форма – «Пелюстко-сумка». У трьох пелюстках графічно зображується прив’язка до ідентифікації міста та його особливостей, духу, культури, звичаїв та історичної складової.

Хоча дехто побачив у логотипі зовсім не чарівну квітку, а прості лапті – як символічне пророцтво щодо майбутнього Сум. “Лого города Сумы. С сегодняшнего дня официально. То есть, нашему городу то ли лапти, то ли тапки. Впрочем, какая разница…”, – прокоментував логотип екс-мер Сум Геннадій Мінаєв. Коментарі під його постом з логотипом лише закріпили “капцево-лаптєву” тему:

ro

lop

oropp

Нагадаємо, конкурс на логотип міста (графічний символ, який можна було б використовувати при проведенні різного роду художніх або спортивних заходів, позначати їм сувенірну продукцію в Сумах) оголосили у червні. Оргкомітет відібрав 5 проектів з 44 представлених учасниками конкурсу, а городяни за них голосували з 1 до 25 вересня на сайті Сумської міськради.

У голосуванні взяли участь 491 осіб. Лідирував проект автора з Івано-Франківська. За нього проголосували 189 чоловік. 170 голосів віддано проекту сумчанина Дмитра Растворцева. Потім міська влада взяла паузу “для вирішення оргпитань”: автор повинен був підписати ряд документів та відмов.

Поділитися в соціальних мережах