Корпоратив Глухівської мерії закінчився п’яною бійкою

Непристойними домаганнями і п’яною бійкою  закінчився корпоратив Глухівської мерії з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування, повідомляє газета «Неделя». «Відзначився» знову «правозахисник», член виконкому і права рука мера Мішеля Терещенка Руслан Павленко.

Нагадаємо, що у березні цього року він у нетверезому стані причепився в місцевому ресторані «Парус» до студента Павла Панкова і пустив у хід кулаки, після чого потерпілий опинився на лікарняному ліжку. Судячи з чергового дебошу Павленка і його заяви, винесеної у заголовок, ту справу поліція Глухова тоді спустила «на гальмах».

«Європейського» мера Мішеля Терещенка не бентежить ні це, ні те, що свого часу людина, яка представляє його інтереси в судах, відсиділа за вбивство підлітка, наїхавши у нетверезому стані на нього автомобілем. Зауважимо, що Руслан Павленко був чи не єдиним з глухівчан, запрошених мером Глухова на своє весілля у Києві.

Прихильники Мішеля Терещенка у подиві, чому Руслан Павленко, який вже неодноразово дискредитував своєю біографією й поведінкою їхнього французького кумира, й досі залишається у числі членів «близького кола» мера. Але мер Глухова інциденти щодо  «своєї людини» ніяк не коментує.

Випадок же,  що стався на День місцевого самоврядування, газета «Неделя» описує так:

«В одному з глухівських кафе колектив міськради відзначав День місцевого самоврядування, так би мовити професійне свято тих, хто покликаний робити краще і спокійніше життя громади. Серед них був і громадянин П. — один з найбільш наближених до мера Глухова людина, член виконкому.

Набагато пізніше в це кафе приїхала відзначати День народження молода дівчина в компанії друзів. За її словами, в якийсь момент громадянин П. почав приставати, наполегливо пропонуючи фізичну близькість.

— Він підійшов до мене, почав розпускати руки. Я бачила, що чоловік у нетверезому стані, попросила залишити мене в спокої. Але він знову і знову вимагав близькості! Я сказала, що зараз покличу свого хлопця. «Клич кого хочеш, тобі ніхто не допоможе, в цьому місті все вирішуємо ми», — нахабно відповів він.

В кінці-кінців за дівчину заступився знайомий військовий. Від нього пристрасний Казанова і дістав. Права рука мера після чисто чоловічої розмови викликав поліцію, написав заяву про нанесення йому тілесних ушкоджень.

Але дівчина теж не побоялася і написала заяву про домагання. Як повідомляють в Глухівському відділі поліції, за фактами, які вона виклала, зараз проводиться перевірка. А за фактом нанесення тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125.

До речі, нагадаємо, головний герой вечора, якого мер Мішель Терещенко не раз представляв як відданого волонтера (офіційно він так і не займає ніякої посаду в міськраді), нещодавно рішенням суду був обмежений в правах. Йому заборонено виїжджати за кордон через невиплату грошей родині людини, якого він збив на смерть. А в березні цього року також в нічному клубі з ним трапився інцидент: члена люстраційного і антикорупційного комітетів звинуватили в побитті студента-активіста».

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах