Козак про Семеніхіна в АТО: влаштовував хмільні вечірки і чіплявся до дівчат-бійців

У полку відкритих недоброзичливців Артема Семеніхіна – чергове поповнення. Днями до числа тих, хто публічно заявив про несхвалення деяких суджень і вчинків міського голови, додався отаман Конотопського козачого полку, член міськвиконкому та відомий у місті архітектор Юрій Ведмідь.

Коса на камінь у спілкуванні між двома чоловіками найшла начебто через образливі і неправдиві коментарі Артема Семеніхіна на адресу отамана. Деякі із заяв міського очільника у ЗМІ видалися Юрію Ведмедеві наскільки образливими – що останній опублікував у Фейсбуці цілу гнівну тераду. У ній конотопський козак без цензури “проїхався” темними плямами у біографії мера Конотопа.

Особливо категоричним чоловік виявився у розвінчанні військових досягнень Артема Семеніхіна. У своїй публікації Юрій Ведмідь посилається на спогади ветеранів АТО, які у 2014- 2016-му  перебували у зоні бойових дій та бачилися там із майбутнім очільником Конотопа. Далі  цитата:

” Так, був такий, приїздив десь раз на тиждень, невисокий, опецькуватий, десь під 100-120 вагою. пару разів привозив тушонку, влаштовував хмільні вечірки, приставав до бійців-дівчат, задирався до хлопців. Багато фотографувався, була і “травка”, тобто-драп. При настанні темряви, чи при перших пострілах, скакав у свою машину і тікав у штаб бригади, за майже 30 км. Авто у нього було класне, волонтерська “ТОЙОТА-ТУНДРА” чорного кольору, здається… Все це називалось “ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ”, бо представлявся офіцером-психологом, був звихнутий на націоналізмі. А більше, ніби і додати нічого…”

На завершення свого гнівного памфлету Юрій Ведмідь додає, що його слова підтвержені офіційними документами. Але вони як то кажуть “не для преси” , а – для військової прокуратури.

Цікаво, що схожі заяви на адресу Артема Семеніхіна для Конотопа уже стали звичною справою. Причому звинувачення у бік мера все частіше лунають не з фейкових сторінок, а з вуст цілком реальних людей, які не приховують свою позицію.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах