НАЗК шукає в мерії Сум хабарників

Національне агентство з питань запобігання корупції сьогодні, 8 вересня, почало перевірку діяльності Сумської міської ради. Про це у Фейсбуці повідомив Анатолий Жук.

«А ось і здрастуйте! НАЗК зараз в кабінеті у бездверного капітана! Ось і почалась позапланова перевірка ради, про яку я писав тиждень тому! Чекаємо на новини! Чайник вже кипить, і всі в Раді приголомшені! Все колись скінчиться, свавілля це теж стосується!”, – написав Жук.

Згодом, по результатам перевірки Анатолій Жук додав:

“Комісія НАЗК зібрала потрібні документи та вирушила до Києва! В понеділок на засіданні робочої групи буде прийнято комплексне рішення по СМР!
Декілька слів про реакцію керманичів та їх дії!
Отже, обізнаність лисенка, щодо існування рішення Суду по шляхрембуду підтверджена самим лисенком! І тут на подіум виходить Олень-Чайник, який усіх переконав, що викрутимось і взагалі все у них по-закону! Його голову б собаці – вона б з ума зійшла!) Його впевнено можна назвати – НАЙДІЄВІШИМ ІНСТРУМЕНТОМ В РУКАХ ОПОЗИЦІЇ!!!
Також підтверджено факт триваючого правопорушення по КП!
Лисенко максимально намагався саботувати зібрання доказів для НАЗК, але його вистачило лише на добу! Як тільки відчув небезпеку, відразу втік з барановим у відпустку і зараз вже по-дорозі в Німеччину!
Сесію швиденько переніс і тікати….
Чекаємо понеділка.
P.S. Невже засобам масової інформації немає діла до цих подій? Невже це буденне явище – перевірка НАЗК?
Честно кажучи іноді хочеться на все наплювати, в політику не збираюсь – досить!!! Бо” сам п*ю, сам гуляю, сам стелюся, сам лягаю”. Ця довбана впертість не дає чи як там назвати…
Єдине спасає, що поруч зі мною пашуть справжні головастики, завидний гурток підібрався!))
Були думки зробити декілька бордів з фото нашого гуртка по-інтересах з єдиним текстом – СУШІТЬ ВЕСЛА”…

Поділитися в соціальних мережах