Лантушенко не дає грати юним шахістам Сумщини

Юні шахісти Сумщини цього року ніяк не можуть взяти участь у всеукраїнських турнірах. У начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитра Лантушенка та його підлеглих немає часу, щоб оформити необхідні для цього документи, говорить відповідальний секретар Oбласної федерації шахістів Сумщини Алла Сініціна.

За її словами, через «невловимого» начальника управління і недбалість його підлеглих не вдалося вчасно подати документи на участь Сумщини у Чемпіонаті України-2016 для дітей віком до 12 років. Така ж участь спіткала і юних шахістів віком до 14 років, які не потрапили на турнір, що проводився на початку листопада у Миколаєві.

«Зараз хочемо направити трьох шахістів (вікова категорія до 16 років) на чемпіонат України серед юнаків і дівчат у Дніпрі, — говорить Алла Сініціна. –  Він має відбутися з 22 по 27 листопада, але боїмося, що й ці всеукраїнські змагання знов пройдуть без учасників від Сумщини.

Ми надали всі необхідні документи. Дмитро Лантушенко завірив нас, що проблем немає, і він їх підписав «до виконання». Тепер виявляється, що вони ним досі не завізовані. Більше того, його підлегла пояснила, що в управління немає необхідних для участі дітей у Чемпіонаті добових 8 тис. грн. Із порозумінням до проблеми поставився тільки відділ у справах молоді та спорту Сумської міськради в особі Віри Мотречко. Вона погодилася профінансувати участь юних шахістів у Всеукраїнських змаганнях, але попросила надати листа від обласного управління з відмовою від можливості допомогти їм і поясненням причин цього.

Листа від Дмитра Лантушенка вони отримали, але причини відмови у ньому не вказані. Ми знов зависли між небом і землею. Що далі?  До кого звертатися? Хіба що до президента України Петра Порошенка, щоб він пояснив своєму однопартійцю Дмитру Лантушенку по партії «Солідарність», що його дії підривають авторитет партії, і, хіба що, у такій спосіб примусив би його просто виконувати свої функціональні обов’язки чиновника?» — запитує Алла Сініціна.

Додамо, що батьки юних сумських футболістів скаржаться також на намагання Дмитра Лантушенка “поховати” Футбольну академію в Сумах .

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах