Лисенко на обід ходить пішки додому за 7 км

Виявляється, міський голова Сум Олександр Лисенко вірить у прикмети. Про це він сьогодні написав у Фейсбуці, розповідаючи, як дорогою додому на обідню перерву побачив встановлення церковного куполу.

“Вважаю, що це не випадковість, а дуже гарний знак”, – зауважив керманич.

snymok-ekrana-2017-03-28-v-17-58-40-kopyya

Живе мер на вулиці Косівщинська, і якщо справді він ішов пішки, а не скористався службовим автомобілем, то з площі Незалежності до рідної вулиці йому довелося подолати 7 кілометрів.  А церква, повз яку проходив Лисенко, знаходиться далі за будинком мера – на повороті Косівщинської із Нахімова, тобто до цього кілометражу треба додати ще кількасот метрів. Можливо, Олександр Миколайович вирішив зекономити на спортзалі і підтримувати себе у фізичній формі, займаючись пішими прогулянками. Так, за годину обідньої перерви йому вдається усе встисгнути! Дивись, скоро і всіх посадовців мерії змусить слідувати його прикладу  – залишати комфортні іномарки і гайда ходити Сумами і спостерігати, що де не так.

Загалом, якщо врахувати кількість пройденого шляху та час на обідню перерву – то виходить що мер Лисенко “тягне” на олімпійський рекорд, так що навіть Голубничий “відпочиває”. Можливо, саме тому й пам’ятник відомому спортсмену міська влада вирішила не ставити – адже в Сумах цілком ймовірно може бути новий чемпіон – Олександр Лисенко, який під час обідньої перерви встигає пообідати, поспілкуватися із жителями ще й пройти 7,4 кілометри!

Заразом градоначальник скористався нагодою і поспілкувався із сумчанами. Його поява без кортежу і свити викликала у людей здивування.

P.S. Якщо ж дана інформація не відповідає дійсності і очільник міста замість пройтися пішки їздив додому на обід на автомобілі – то виходить, що він у черговий раз просто банально збрехав.

P.S.P.S. Якщо ж пан мер дійсно ходить додому пішки, то виникає також запитання: Чим таким смачним годує його дружина, що він готовий пішки через все місто нестись додому?!

Поділитися в соціальних мережах