Лисенко заявив, що готовий вивести на вулицю півтисячі людей

Міський голова Сум Олександр Лисенко попередив сумчан у Фейсбуці про циклон, який насувається на Україну.

До погіршення погодних умов зі снігопадами та морозами, за словами мера, наразі готові всі комунальні підприємства та ЖЕКи міста. У випадку сильних снігопадів, говорить Лисенко, буде залучено близько 500 людей та більше 50 одиниць техніки.

“Шановні сумчани! Будьте обережними, адже на Суми насувається південний циклон. Це означає, що відбудеться погіршення погодних умов зі снігопадами та морозами.

Наразі всі комунальні підприємства та ЖЕКи готові до прибирання снігу. У випадку сильних снігопадів буде залучено близько 500 людей та більше 50 одиниць техніки, які будуть працювати цілодобово.

Закликаю вас допомагати один одному, не залишати автомобілі на узбіччях доріг та, за можливості, відкласти поїздки містом та областю. Звісно ж, треба пильніше ставитись до пересування дітей та літніх людей.

Також в місті облаштовані пункти обігріву, де з 8:00 до 17:15 містяни можуть випити чашку гарячого чаю та зігрітися. Розташування пунктів: вул. Петропавловська, 87/3; пр-т Т. Шевченка, 11; пр-т. М. Лушпи, 23; вул. Інтернаціоналістів, 18“, – написав мер Сум.

Поділитися в соціальних мережах