Медуниця хоче, щоб зривачів табличок визнали сепаратистами

Нардеп від Сумщини Олег Медуниця написав депутатське звернення до начальника обласної поліції та начальника СБУ в Сумській області стосовно зірваних вказівних табличок на вулиці та провулку Степана Бандери.

За інформацією народного депутата, один із чотирьох затриманих – мешканець Луганської області. Наразі справою займається дільничний інспектор, що дуже насторожує пана Медуницю.”…це говорить про те, що, скоріш за все, правопорушення класифікують як дрібне хуліганство і всіх відпустять”, – написав він у Фейсбуці.

На думку нардепа, випадки паплюження державної та національної атрибуції, меморіальних дошок на честь українських діячів набули останнім часом систематичного характеру. Він переконаний: це не окремі факти дрібного хуліганства, а робота організованої злочинної групи, яка має на меті “розхитування ситуації в Сумській області та сприяння агресивній політиці сусідньої держави-агресора”.

“У Сумах вже декілька разів була знищена щогла з червоно-чорним прапором, яка встановлена на честь Героїв Небесної сотні. Були зафіксовані акти вандалізму на могилах бійців АТО, які поховані на міській Алеї Слави. Також був випадок нанесення свастики на меморіальну дошку, що встановлена на честь загиблого воїна АТО. І це лише невеликий перелік злочинів, які заподіяні представниками «п’ятої колони»”, – пише Олег Медуниця.

У своєму зверненні до правоохоронних органів він вимагає провести ретельне розслідування саме факту вандалізму щодо вуличних указників “на предмет виявлення організованої групи прихильників «руського мира», їхніх замовників та натхненників”.

Слід додати, що в той же час інші численні акти вандалізму в Сумах (не пов’язані з іменами українських діячів – зокрема щодо імен героїв Великої Вітчизняної), увагу нардепа ніколи не привертали. Хоча також розслідувалися поліцією, а не СБУ.

Поділитися в соціальних мережах