Мер чекає, коли у депутатів з’явиться бажання працювати

Заплановане на сьогодні, 29 червня, п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. Серед присутніх на сесії були представники фракцій «Батьківщина», «Укроп» та «Свобода». Також прийшли окремі представники від фракцій «Солідарність», «Самопоміч» та партії «Воля народу».

Як зазначалось на офіційному сайті міськради, для розгляду на сесії мали винести питання відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, які надійшли до міської ради протягом травня-червня 2017 року.

Міський голова Артем Семеніхін заявив, що наразі сесія переноситься на невизначений термін. Він також додав, що готовий провести сесію у будь-який день, «коли буде нагода та коли буде бажання у депутатів».

Нагадаємо, 30 травня частина депутатів на пленарному засіданні сесії заявила, що не буде голосувати за бюджетні рішення та покинула залу. У свою чергу міський голова підготував звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах