Мер Глухова сам не прийшов на випускний і не дозволив своєму заму

Чотири вихідних підряд внесли свої корективи і у регламент міських свят. Схоже, що мер Мішель Терещенко занадто буквально розуміє термін «вихідний»: він дійсно відпочиває. І ні мітинг і покладання квітів на День Конституції, ні загальноміські урочистості з приводу випускного не стали приводом приїзду у Глухів. Мер живе у Києві.

Цього року зі школою попрощалися 102 глухівських одинадцятикласника, 7 отримали золоті відзнаки, 8 – срібні. Так як мера Мішеля на святі не було, медалі вручали керуюча справами міської ради Олена Гаврильченко та начальник відділу освіти Людмила Васянович.

Профільному заступнику Маріанні Васильєвій слова не надали, як виявилось, на це не було благословіння мера. Вона виклала у соцмережі свою службову записку, в якій просила дозволу привітати випускників, батьків і педагогів, але резолюція Терещенка була «не погоджую». Пояснив, що вітатиме громадськість його «пріставнік» – обласний депутат Божок, якого теж чомусь на святі у Глухові не було.

З усього цього чітко видно одне: криза владної команди у Глухові не просто доконаний факт, вона продовжує зріти, кипить, і її вже навіть не намагаються прикрити від очей громадськості маскою пристойності.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах