Мер Глухова Терещенко жертвує дітьми, щоб не підняти рейтинг Деркача

Телеканал «Ера» повідомив про скандал у Глухові, пов’язаний із забороною у місті програми «Дитячий ортопед», що має на меті  медичне обстеження дітей.

У Глухівській  районній центральній лікарні немає дитячого ортопеда, тому за ініціативи народного депутата України Андрія Деркача, який відгукнувся на звернення виборців,  у районі протягом кількох місяців реалізується програма «Дитячий ортопед», у якій задіяні провідні профільні ортопеди України.

За словами адміністратора програми Дани Навроцької, залучені до програми медики обстежили дітей майже усіх сільських шкіл району.  Та у Глухові таке обстеження заборонили, дізнавшись, що його ініціатор Андрій Деркач, якого мер Мішель Терещенко вважає своїм політичним ворогом.

«Нами було обстежено, — говорить лікар-ортопед Олена Костюкова, — по два п’ятих, шостих і сьомих класів. З них 90% дітей до цього ніколи не обстежувались ортопедом».

Начальник відділу освіти Глухівської  міськради Людмила Васянович  зрозумілою мовою пояснити журналістам причину відмови медикам у обстеженні дітей не змогла.

Обурені батьки, до яких приєдналися і депутати міськради,  направили меру Мішелю Терещенку листа, в якому вимагають відновити дію програми «Дитячий ортопед». Якщо ж Мішель Терещенко його проігнорує, звертатимуться до Міністерств освіти, охорони здоров’я і депутатів Верховної Ради України.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах