Мер Конотопа розповів, звідки у нього “Тойота”

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін у відеозверенні в Фейсбуці розповів, що “Тойоту”, на якій пересувався, отримав для виконання завдань ще в зоні АТО.

“З грудня 14-го до червня 15-го машина виконувала завдання на передовій і ходова частина була практично розбита, гроші на ремонт треба було збирати. Влітку я її пригнав до Конотопа і ми почали збирати гроші на ремонт. Ми назбирали гроші, не повну суму, решту я докладав сам особисто і хлопці наскидалися. Ми почали ремонтувати, вона приймала участь і в акціях по місту, і коли ми вже збирались відправляти її на фронт, сталася прикра ситуація. Це вже відбулись вибори у міську раду, я вже став міським головою. П’яна людина, яка була за кермом мопеду, проїхала на червоне світло і врізалась у цю машину. Він сам дуже сильно постраждав і я за свої гроші оплатив лікування, яке обійшлось не багато, не мало десь у 50 тис. грн. У мене є відеозапис”, – розповів мер.

Артем Семеніхін зазначив, що авто він знову відправив на ремонт і в цей час один із місцевих активістів здіймає галас, що машина не розмитнена так, як треба. Викликається поліція і авто забирають на штрафмайданчик, де воно знаходиться, за словами мера “гниє”.

“Тому ніякої волонтерської машини особисто у мене немє  і ніколи не було”, – заявив мер.

Поділитися в соціальних мережах