Мер Конотопа Семеніхін прокоментував напади військових на жінок

Під час прямого ефіру на телеканалі “Вежа” міський голова Конотопа Артем Семеніхін порушив тему розміщення військовослужбовців 58-ої окремої мотопіхотної бригади.

Мер згадав ситуації, що штучно роздмухують у соціальних мережах стосовно вигаданих нападів на жінок та дівчат з боку осіб, які одягнені у військову форм. За його словами, це не більше як провокація з метою дестабілізації ситуації у місті.

Проблема щодо влаштування умов проживання військовослужбовців на сьогодні повністю не вирішена. Зараз проводяться ремонтні роботи у гуртожитку, що належить Конотопському індустріально-педагогічному технікуму, з метою створення умов для проживання військовослужбовців.

Артем Семеніхін наголосив, що на сьогодні всі роботи проводяться власними силами, коштів ні з обласного, ні з державного бюджету для забезпечення належних умов не надходило. Ресурси місцевого бюджету витрачаються лише на придбання будівельних матеріалів, самі ж роботи робляться власними силами за підтримки небайдужих підприємців та мешканців міста.

Поділитися в соціальних мережах