Мер Лисенко доручив взяти на облік потенційно небезпечних сумчан

На апаратній нараді 10 січня міський голова Сум Олександр Лисенко дав завдання відповідним службам серйозно зайнятися неблагополучними родинами у зв’язку з двома вибухами газу в обласному центрі.

«Ці два випадки – на Металургів і на пр. Лушпи – відбулися не випадково. Поки ми були на об’єктах, підходили сумчани і говорили: у нас теж є такі сім’ї або люди. А це можуть бути не тільки проблемні ситуації в родині, це можуть бути і самогонники. Тому я прошу службу з питань дітей звернути увагу на неблагополучні сім’ї – перевірте їх, поставте на облік.

Прошу приєднатися до цієї роботи Нацполіцію. Якщо у вас є такий облік, теж проводите з людьми роботу. Потрібно донести до них, що вони живуть в багатоповерхівці і відповідають за життя сусідів. Якщо в першому випадку у людини шизофренія, то як з ним працювали? »

Таке ж завдання отримали і жеки: «Якщо ви отримуєте скарги, що хтось спеціально не закрив воду, ще щось робить, погано поводиться з рідними і т.д. – Давайте відомості, будемо розбиратися разом. Тому що обидва випадки не випадкові».

Джерело: http://www.shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах