Мер Лисенко на сесії поскандалив із опозиціонером Гризодубом

На сьогоднішній сесії під час запить до заступника міського голови Сум із питань ЖКГ Олександра Журби  виник скандал між мером Олександром Лисенком та депутатом від Опозиційного блоку Геннадієм Гризодубом. Спершу опозиціонер зауважив, що всі питання житлово-комунального господарства вирішуються у зовсім іншому кабінеті (натякаючи на кабінет мера), а потім запитав головного комунальника, чи буде в цьому році проводитися поточний ремонт на вулиці Лисенка.

Відповідати взявся міський голова: згідно з графіком роботи по цій дорозі не заплановані. На це Гризодуб обурився, бо просить там залатати ями  ще з позаминулого року і сказав, що вирішив залишити сесію через упереджене ставлення до нього як депутата. Після цих слів Олександр Лисенко емоційно вибухнув:

“Та слухайте, я зараз розкажу про виконання обов’язків. При вас я взагалі нічого не міг зробить як депутат! Мені попередники ваші взагалі нічого не давали робить!” – зірвався на крик мер і попросив його не ображати.

У свою чергу Геннадій Гризодуб таких реплік із натяками на владу “регіоналів” не зрозумів, адже попередником Олександра Лисенка  на посту міського голови Сум був Геннадій Мінаєв, який точно ніколи не був у лавах Партії регіонів. Чи , може, це така нова “фішка” мера, розповідати неправду про Мінаєва, звинувачуючи його у всіх гріхах. Правда, чомусь при цьому Олександр Лисенко забуває додати, що на відміну часів Мінаєва, бюджет розвитку міста зріс сьогодні у понад 10 разів, однак Суми так і не відчули це на собі.

 

Поділитися в соціальних мережах