Мер Лисенко подарував дитячим таборам фліпчарти

Міський голова Олександр Лисенко вручив колективам заміських оздоровчих таборів та окремим їхнім працівникам відзнаки за успішне проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року.

Окрім подяк, кожному колективу заміських оздоровниць («Зоряний» ПАТ «Сумихімпром», «Зоряний» КП «Шляхрембуд», «Чайка» ПАТ «Сумське НВО», «Сонячний» ПАТ «Насосенергомаш», «Універ» СумДУ, «Орлятко» ПАТ «Сумбуд») вручили фліпчарт.

Влітку поточного року, повідомила начальник відділу у справах молоді та спорту Віра Мотречко, у Сумах оздоровили 65 % дітей міста. З міського бюджету на проведення відпочинково-оздоровчої кампанії було виділено понад 3,4 млн грн, що на 810 098 грн більше за відповідний період минулого року. На наступний період, розповіла посадовиця, планують приблизно на 2 млн грн збільшити видатки на придбання путівок до закладів оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій.

Під час неформального спілкування з міським головою керівники таборів порушили питання ремонту доріг, що ведуть до закладів. Як зазначив Лисенко, цього року шляхи трохи підлатали, а наступного виконають поточний ремонт.

dsc06072

dsc06061

Поділитися в соціальних мережах