Мер Лисенко – сумчанину: “Ви Ніхто і звуть вас Ніяк”

Днями мер Сум Олександр Лисенко похвалився у Фейсбуці новим проектом під назвою “Сквер щастя”, який зараз будується в центрі міста біля “Макдональдса” – на місці раніше демонтованих МАФів.

Сумчани не оцінили такий порив міського голови упорядкувати місто. У коментарях городяни обурилися, що гроші йдуть в нікуди – адже ці кошти можна було витратити, наприклад, на ремонт доріг або ремонт підземного переходу.

Так, користувач Андрій Фролков написав під постом мера свою думку: “Треба було десь відмити терміново гроші – придумали – замінити зупинки! В місті кожного дня рвуть водогони, горять та ламаються тролейбуси, ні, є інша першочергова задача – сквер та зупинки! Дороги центральні – Черепіна, Роменська, Харківська, інші – убиті, але популізм перш за все». Меру така думка не сподобалася, він відповів: «Подивіться в дзеркало і ви там нічого і нікого не побачите… нажаль бо ви Ніхто і звуть вас Ніяк».

Після коментаря мера сумчани почали наполягли: подібні відповіді неприпустимі. Адже мер – це обличчя міста.

Ірина Псуненко: “Ув. Мэр, вы лицо Сум, а в данном тексте показываете свое отношение к сумчанам… что мы… жители… для вас мусор….ну так и вы для нас тоже… и даже первоклассник понимает, кто вы и что вы… и все ваши потребительские моменты…. неужели еще не наелись… наверное на лексус или мерседес для для жены или сына не хватает…. или на дом где-то за рубежом… вы не стесняйтесь говорите….А как жить в городе тому, кто голосовал не за это тело с зеркалом? Менять прописку от стыда? Блин… »

Марина Нікітіна: «Ирина, не называйте это – лицом Сум. Страшно за город становится».

Світлана Мінченко: «Как-то уровень ответа даже не удивил».

0111

Джерело: gorod.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах