Мер Мішель програв суд журналістам

У провадженні Апеляційного суду Сумської області перебувала апеляційна скарга мера Глухова Мішеля Терещенка на рішення Глухівського міськрайонного суду, яким йому відмовили у задоволенні позову до місцевої газети «Неделя» про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Мова йде про березневу статтю, опубліковану виданням, в якій висвітлювалися події перебування у Глухові «Потяга Єднання» та відвідування гостями міста Миколаївської церкви. Представник апелянта під час виступу в судовому засіданні зазначав, що публікація не відтворює обставин того дня та розпалює міжрелігійну ворожнечу, що до Мішеля Терещенка авторами матеріалу були висунуті безпідставні звинувачення у спробі захопити разом із активістами однієї із політичних партій храм, намаганні зірвати замок із вхідних дверей церкви. Крім того, представник очільника Глухова зазначав, що жоден із свідків, які були опитані судом першої інстанції та на пояснення яких посилалися автори, не підтвердили викладених в публікацій обставин.

Натомість представник газети зазначив, що стаття викладалася на основі тих подій, свідками яких були безпосередньо журналісти видання, розповідях очевидців та звернені до правоохоронних органів.

Колегія суддів палати  з розгляду цивільних справ, заслухавши сторони та дослідивши матеріали справи, апеляційну скаргу глухівського мера не задовольнила.

Поділитися в соціальних мережах