Мер Мішель вимагає від селян компенсувати йому падіння курсу гривні

Канал «Путивль ТВ» у програмі «Людська правда» розповів історію жителів села Некрасове, які у 2008 році заключили договори на оренду їхніх земельних паїв з підприємством «Еліфібр», власником якої за даними latifundist.com, є нинішній міський голова Глухова Мішель Терещенко.

Він  зустрічався з селянами особисто і запам’ятався їм як людина привітна і усміхнена. Повірили, що багатий іноземець дасть лад їхнім землям, відродивши льонарство. Тим більше, що колись ці землі належали його пращурам.

В рахунок орендної плати три власника паїв отримали тоді від орендаря аванс, залишивши в заставу свої акти на землю. Коли, за розрахунками селян, сплив термін домовленості, і вони попросили повернути їм документи, орендар в цьому відмовив.

«Як оказалось получився обман, – говорить жителька с.Некрасове  Світлана Семеха. –  Сказали, що ми їм землю продали, і це вже назавжди. А наші акти на землю ми самі загубили».

Мішель Терещенко, вже нібито і не проти повернути акти, але просить за них від 30 до 50 тис. грн., наголошуючи на тому, що курс гривні за цей час помінявся.

«Тепер кажуть : «Верніть нам 50 тисяч». – обурюється Світлана Семеха. –  А за що? «Ну, не має 50, верніть хоч 30 тисяч», – сказав сам Терещенко».

 

 

На фото: Мішель Терещенко (ліворуч) вважає, що селяни мають компенсувати йому падіння курсу гривні за останні 9 років як мінімум утричі

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах