Мер оголосить голодування під Адміністрацією Президента

Сьогодні, 12 серпня, мало відбутись п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради, проте у залі були присутні лише 18 депутатів з 36. Міський голова заявив, що планує разом з громадою вирушити до Адміністрації Президента та розпочати голодування.

Під час прес-конференції, яка відбулась після невдалої спроби провести пленарне засідання сесії, Артем Семеніхін заявив, що з боку пропрезидентських депутатських фракції продовжується «геноцид громади міста».

«У зв’язку з тим, що Президент України не дослухався до того звернення, до того ультиматуму, який я йому поставив, щоб його фракція прийшла і проголосувала за соціально-важливі питання, ми плануємо орієнтовно цього тижня вирушити на місто Київ до Адміністрації Президента і великою кількістю людей просто лягти навпроти входу до Адміністрації на карематах, і будемо голодувати», — заявив міський голова.

За словами Артема Семеніхіна, голодування продовжиться до того моменту, поки не буде розпущено Конотопську міську раду та поки Президент не дасть команду фракції «БПП «Солідарність» прийти на сесію і проголосувати за соціально-важливі питання.

Кількість учасників акції міський голова не назвав, проте зазначив, що велись попередні розмови з представниками багатьох громадських організацій та з простими людьми, які говорили, що поїдуть і будуть оголошувати голодування.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах