Мер поставив ультиматум Порошенку

Сьогодні, 11 серпня, мер Конотопа Артем Семеніхін прийшов під Адміністрацію Президента і намагався зустрітися з Петром Порошенком.

Попри всі спроби міського голови потрапити до приймальні глави держави, Семеніхін добився лише того, що до нього вийшла керівник Приймальні Президента України Адміністрації Президента України Ганна Кільова.

“Я повертаюсь у Конотоп і ставлю ультиматум Президенту, якщо завтра не приходить його фракція і не голосує… то на наступному тижні повертаюсь сюди не сам, а з батьками дітей, які не отримують кошти на лікування, з АТОвцями, з громадою міста, ми лягаємо тут і голодуємо, поки пан Президент не спуститься сам і не почує наше звернення”, – сказав Артем Семеніхін, спілкуючись із керівником Приймальні.

Очільник Конотопа заявив, що громаду міста в заручниках тримають «метастази Яценюка» і назвав декілька прізвищ місцевих депутатів, керівників, які, на його думку, до цього причетні. “Звертаюся з вимогою від 100 тис. людей, щоб Президент взяв на контроль подання про призначення позачергових виборів. Як тільки воно буде підписано, складаю з себе повноваження і йду на перевибори”, – підкреслив мер Конотопа, передаючи звернення.

У свою чергу Ганна Кільова запевнила Артема Семеніхіна, що документ надійде до Адміністрації Президента у встановленому порядку вже сьогодні, пише konotop.in.ua.

Відео на сторінці Артема Семеніхіна у Фейсбук можна переглянути тут.

Нагадаємо, 5 серпня міський голова Конотопа Артем Семеніхін вирушив пішою ходою до Києва, щоб особисто віднести звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск Конотопської міської ради.

Поділитися в соціальних мережах