Мер заявив про розпуск міської ради

Мер Конотопа Артем Семеніхін оголосив про розпуск міської ради. Відповідне звернення він скерував до Верховної Ради України, повідомляє прес-служба ВО “Свобода”.

Причиною для такого кроку, за словами Семеніхіна, став кількамісячний саботаж роботи міськради з боку частини депутатського корпусу.

Мер говорить: через зрив пленарних засідань Конотоп втрачає можливості для розвитку. Так, додає, що фракції «Рідне місто», «Народна партія», «Воля народу», «Самопоміч» та «Солідарність» уже третій місяць дестабілізують роботу міської ради, зриваючи сесії. На пленарних засіданнях їхні представники саботують ухвалення важливих для міста рішень, а очільники фракцій взагалі не з’являються на передсесійні зібрання та не беруть участі в роботі депутатських комісій.

Коментуючи своє рішення, Семеніхін наголосив: «Як міський голова я не буду терпіти такого свавілля з боку депутатів. Я звернувся до парламенту, аби було призначено позачергові вибори до міської ради. Нехай ті, хто заважають місту нормально розвиватися, прийдуть до людей і пояснять свої дії. Навряд чи громада підтримає знову тих, хто так бездумно ставиться до міста й обстоює виключно власні меркантильні інтереси. Ті, хто саботує ухвалення життєво необхідних для Конотопа рішень, не має права представляти інтереси громади в міській раді».

Поділитися в соціальних мережах