Мер Семеніхін бореться зі своїм розмноженням

Останнім часом у соцмережах стали з’являтися фейкові сторінки ніби-то мера Конотопа. Про це йдеться у офіційній групі Артема Семеніхіна “Типовий мер Конотопа”.

Як зазначають у повідомленні, фальсифіковані сторінки створені для того, аби спаплюжити репутацію мера. Так, у мережі стали розмножуватися спільноти на кшталт “Атипового мера Конотопа”, в яких активно обговорюють кожен крок Семеніхіна.

Окрім цього, на подібних сторінках переважно розміщають повідомлення теж фейкові користувачі. Зокрема, на сторінці “Атипового мера” можна було часто читати негативні звинуваченна на адресу мера від “Соломії Луковицької“. Дівчина з таким ім’ям дійсно існує, але вона, як виявилося, проживає у Львові та гадки не має про те, що її репутацією та ім’ям зловживають інші. Свого часу за проханням справжньої Луковицької одна фейкова сторінка у Фейсбуці була заблокована. Проте “діячі” продовжують використовувати ім’я дівчини у соцмережі “ВКонтакті”. І таких прикладів багато.

Зі сторінки “Типового мера Конотопа” звертаються до “адекватно мислячих людей” з проханням не піддаватися дописам цих фейків та скаржитися модераторам соцмережі на ці сторінки, аби їх заблокували.

a0816-clip-70kb

Нагадаємо, у Сумах з’явилися двійники мера Лисенка.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах