МЕР СЕМЕНІХІН РОЗПЛАКАВСЯ НА КОНЦЕРТІ ПІД ПІСНЮ “НЕ ПОРА”

Концерт, що відбувся в Конотопі сьогодні, 13 жовтня, у СШ №3 і був приурочений до Дня захисника України, до сліз розчулив міського голову Артема Семеніхіна.

Спочатку мер був вражений тим, що вся зала в один голос заспівала гімн України. “Коли виконували державний славень – всі співали. Я просто повернувся і побачив. Таке я вперше бачу в наших школах”, – прокоментував він по завершенні гімну.

Черговий сплеск емоцій і навіть сльозу у міського голови викликало виконання пісні “Не пора” на слова Івана Франка, яку виконали учениця Діана Тихоненко та музичний керівник Домніка Самар. Артем Семеніхін назвав дану композицію неофіційним другим гімном України.

На піку вражень по завершенні концерту мер дав доручення начальнику відділу освіти Ользі Беспалій відзначити директора, завуча та музичного керівника школи преміями в розмірі 300%. Діані Тихоненко – призначити щомісячну стипендію міського голови в розмірі 500 грн протягом року. А всім іншим учасникам концерту пообіцяв за власний рахунок оплатити екскурсійну поїздку до Львова під час осінніх канікул.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах