Мер Сум не отримав премії за січень

Мерія Сум відповіла на електронну петицію «За що 300% премії?», автор якої пропонувала депреміювати міського голову, профільного заступника, керівника департаменту інфраструктури – за неналежну організацію роботи з очищення та посипання тротуарів, розчищення підходів до пішохідних переходів, прибирання території навколо зупинок та вивезення з них снігу.

“Повідомляємо, що Сумський міський голова не отримував премії за січень 2018 року відповідно до особистої заяви.

Також, з урахуванням пункту 4.3 рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2017 № 2692-МР «Про затвердження Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми» повідомляємо Вас, що порушені у петиції питання (в частині позбавлення премії заступників міського голови та інших посадових осіб виконавчих органів Сумської міської ради) не відносяться ані до повноважень ради, ані до повноважень виконкому”, – йдеться у відповіді за підписом в. о. міського голови з виконавчої роботи В. В. Войтенка.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах