Мер Сум відповів на погрози “дати по мордасах”

Капітальний ремонт дороги по вул. Сосновій, що веде до табору «Ровесник», обіцяють зробити в цьому році. Питання мер Сум підняв на апаратній нараді сьогодні, 10 липня. Ймовірно після новини про невдоволення директора табору.

– Дороги до таборів зробили? – запитав він у начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталія Шилова.

– Ямковий ремонт, інша справа, що він не всім сподобався, – відповів той.

– Тетяна Василівна, – звернувся мер до заступника начальника управління освіти пані Дриги. – Є питання до доріг до таборів?

– Ні.

– Соснова та Хвойна вулиці, – вставила слово начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Віра Мотречко. – Потрібен латочний ремонт.

– Там не зробили?

– Ні.

– Зрозуміло, що доріг до таборів багато, – встав директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера. – Можна заїхати навіть з Чистих прудів. Ми робили під’їзди з основних напрямків – з Доватора, Народної. Але все охопити неможливо. Зараз в основному займаємося вулицями, де йде громадський транспорт.

– Якраз вулиця Соснова йде в цьому напрямку, – знову зазначила Віра Мотречко. – Щебінка там засипана, а ось асфальту немає.

– Там потрібно робити капітальний ремонт, – заперечив Вегера.

– Потрібно зробити, записав, зараз розвантажаться, вставимо в графік і зробимо, – резюмував мер.

Нагадаємо, директор оздоровчого закладу «Ровесник» Світлана Палкіна погрожувала меру Сум дати “по мордасах” за погану дорогу.

Поділитися в соціальних мережах