Мер Сум взявся за сміттєві майданчики

Під час щопонеділкової апаратної наради сьогодні, 31 жовтня, міський голова Сум Олександр Лисенко дав доручення директору департаменту інфраструктури міста Григорію Яременку завершити формування графіка облаштування контейнерних майданчиків на наступний рік.

За словами Яременка, на сьогоднішній день ТОВ «Сервісресурс» обслуговує 49 контейнерних майданчиків, з них 10 мають тверде покриття, огорожу і дах; 9 – тверде покриття і огорожу; 20 мають лише тверде покриття; ще 4 повністю не облаштовані. ТОВ «А МУССОН» обслуговує 284 контейнерних майданчики, з них 91 мають тверде покриття і огорожу, 9 – лише огорожу, 83, навпаки, мають тверде покриття і 101 є не облаштованими.

Григорій Яременко повідомив, що підприємство «Сервісресурс» надало до департаменту інфраструктури план на 2017 рік, в якому зазначено облаштування 8 контейнерних майданчиків. Такий самий план має і ТОВ «А МУССОН»: тут у наступному році мають намір упорядкувати певну кількість контейнерних майданчиків – конкретний перелік їх підприємство має надати після того, як буде затверджено інвестиційну програму.

На наступній апаратній нараді директор департаменту інфраструктури міста має представити графік облаштування контейнерних майданчиків на 2017-й з конкретними адресами, з урахуванням інвестиційної програми ТОВ «А МУССОН».

Поділитися в соціальних мережах