Мер-свободівець Семеніхін пояснив своє панібратство з Молотком

Міському голові Конотопа Артему Семеніхіну через соцмережі дорікнули товариськими стосунками з нардепом Ігорем Молотком, який сповідує діаметрально протилежні націоналістичним політичні погляди. Мер-свободівець вирішив розкласти все по поличкам, аби його опоненти не спекулювали цією темою.

10 позицій Артема Семеніхіна з цього приводу, опубліковані на його сторінці у Фейсбуці:

1.Ми не є друзями і неможемо ними бути!
2. Ігор Молоток є Народним депутатом по округу, до якого входить місто Конотоп, міським головою якого є Артем Семеніхін, тобто я.
3. З моменту як я був обраний на посаду міського голови у нас з Ігорем Молотком було одразу ж налагоджено ділові стосунки, що направлені виключно на розвиток міста Конотопа.
4. Спільними зусиллями нам вдалося зробити дуже багато, навіть за цей не повний рік, і є ще великі плани надалі. Перелік справ, які зроблені нами разом я викладу в фб трохи згодом.
5. Що стосується політичних поглядів і переконань, то ми з І. Молотком абсолютно різні та навіть є опонентами, проте наші посади не дозволяють нам займатися політикою (політиканством) в місті, яке довірило нам владу!
6. Якщо у когось із громади виникають питання на кштал “як Семеніхін може спілкуватись з Молотком?”, то поставте тоді собі питання подібні до “як нам Молотка можна було обрати депутатом?”. Так само “як Молоток може спілкуватися з цим націоналістом Семеніхіним?”, тоді у цьому разі є й питання “чого голосували за Семеніхіна?”)))
8. Так, ми різні, але наші справи в місті направлені на благо громади!
9. У мене в планах як мінімум дві каденції бути міським головою Конотопа, аби витягти місто з руїни.
10. Якщо я можу вибити більше фінансування для міста, то чому мені це не зробити?)))»

Поділитися в соціальних мережах