Мер виправдався за високу зарплату відрядженням в Європу

“Сумські дебати” вже повідомляли про високу зарплату, яку в червні отримав мер Конотопа Артем Семеніхін. Йому було нараховано 72 тисячі гривень.

vidomosti-z-socmerezh-1

Заступник міського голови Конотопа Ігор Степанченко спростував інформацію про надвисокі зарплати керівництва міста. Посадовець зазначив, що нараховані суми включають у себе не лише зарплати, але й так звані «оздоровчі» та відряджувальні, які взагалі не відносяться до зарплати.

«Треба розуміти, що ті суми не є саме зарплатнею, адже вказані нарахування включають у себе ще й так звані «відпускні» — фактично це кошти за наступний місяць, коли людина відпочиває. Більше того, оплата відряджувальних взагалі не відноситься до зарплати, адже цими коштами покриваються видатки на проїзд, проживання тощо», — сказав Степанченко.

За словами посадовця, мер у червні отримав не 72 тисячі гривень зарплати, а 20.9 тисяч гривень. Приблизно таку ж суму йому нарахували у якості «відпускних». Оскільки міський голова у червні був у відрядженні в ЄС, на покриття видатків було витрачено майже 20 тисяч гривень, що також увійшло до відомості, але не у якості зарплати. За цим принципом відбувались нарахування й іншим посадовцям.

Джерело: http://topkonotop.com/

Поділитися в соціальних мережах