Мер зірвав “гарячу лінію” з містянами

Охтирська газета “Роксолана” повідомляє, що вперше за час роботи запрошений посадовець не прийшов на “прямий зв’язок” із городянами, про що тижневик афішував більше місяця тому. Зірвалася “гаряча лінія” з мером Охтирки Ігорем Алексєєвим.

“Мобільний телефон говорив, що абонент поза зоною обслуговування. А коли почали з`ясовувати, чи прийде мер на запланований «прямий зв’язок» хоч і з запізненням, то взагалі склалося враження, що гастролюючий цирк залишився в Охтирці. На дзвінок у приймальні не змогли внятно пояснити, де міський голова – чи то взяв вихідний день, бо працював у святкові дні, чи відпустку, чи взагалі “хтозна – десь” у відрядженні, зате підтвердили, що знають про його домовленість з редакцією. Але при цьому не отримували від свого «патрона» вказівки повідомити газету про його відсутність та передати вибачення”, – пояснюють ситуацію охтирські журналісти.

Як з’ясувалося потім, міський голова раптово взяв відпустку, а коли буде відповідати на 24 звернення, що надійшли в обумовлену годину, невідомо.

 

Поділитися в соціальних мережах